تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

تعمیرات کامپیوتر در شبکه های خانگی  تعمیرات کامپیوتر در شبکه های خانگی

شبکه های خانگیشبکه بندی خانگی در افق می باشد، گمان می شود که در آینده بیشتر خانه ها برای شبکه بندی آماده می شوند هر دستگاه در خانه میتواند با هر دستگاه دیگری ارتباط بگیرد و کل آنها از راه اینترنت قابل دستیابی می باشند. این مسئله یک موضوع بصری می باشد که هیچ فردی در مورد آن سوال نمی پرسد ( بعنوان نمونه کنترل راه دور تلویزین یا تلفن همراه ) ولی وقتی که این کار انجام گرفت هیچ فردی نمیتواند تصور کند که چطور با آنها زندگی کند، خیلی از دستگاه ها قابلیت این را دارند که شبکه شوند. برخی از آنها به این عبارت می باشند:

1- کامپیوتر ها ( پی سی روی میزی ،  PDA ، دستگاه جانبی اشتراکی ، پی سی کیفی )

2- تفریح ( دوربین ، استریو ، دی وی دی ، تی وی )

3- ارتباطات راه دور ( آیفون ، فاکس ، تلفن همراه و تلفن )

4- دورر سنجی ( ترموستات ، آژیر دوبل ، اندازه گیرنده های امکانات )

شبکه کامپیوتر های خانگی در حال حاضر محدود می باشند، بیشتر خانه ها دستگاهی دارند که چند کامپیوتر را به وسیله ی اتصال سریع اینترنت وصل می کند ولی برای این کار نیاز به یک متخصص تعمیرات کامپیوتر یا یک تکنسین شبکه کامپیوتر می باشد که امروزه با گسترش کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری شرکت هایی هم در خصوص خدمات کامپیوتر در محل کرج فعالیت می کنند که به طور مثال شما در شهر کرج برای شبکه کردن چند دستگاه کامپیوتر خود با اتصال به اینترنت و به وسیله گوگل می توانید با جستجوی کلمه تعمیرات کامپیوتر در کرج ، یک متخصص را پیدا کنید که در محل شما حاضر شود و خدمات کامپیوتر در محل شما را انجام دهد. تفریحات شبکه بندی شده آنچنان رایج نمی باشد ولی موسیقی ها و فیلم ها را می شود از اینترنت برداریم و تقاضایی برای اتصال استریو و تلویزیون به اینترنت موجود می باشد. اشخاص می خواهند ویدیو ی خود را به صورت مشترک با خانواده و دوستان خود استفاده کنند، تجهیزات ارتباط راه دور به دنیای خارج متصل می باشد ولی در آینده دیجیتالی می شود و به اینترنت وصل خواهد شد. بیشتر مردم ساعت هایی در خانه دارند که واجب است هر سال دو بار تنظیم شود اگر این ساعت ها به اینترنت وصل شوند میشود به طور خودکار تنظیم شود. نظارت کردن از راه دور منزل و داخل آن گسترش پیدا خواهد کرد. بیشتر خانواده ها می خواهند پولی خرج کنند تا از بچه های خود در حالت خواب محافظت شود ( مانند وقتی که در منزل نمی باشند یا بچه کوچک دیگر در منزل می باشد ) اگر چه می شود برای هر حوزه کاربرد یک شبکه را متصور شد بهتر است که آنها را در یک شبکه مجتمع کرد. خواص شبکه خانگی متفاوت از دیگر شبکه ها می باشد اول حسنی که نصب شبکه و دستگاه ها میبایستی آسان باشد به صورتی که تکنسین تعمیرات کامپیوتر قطعات سخت افزای و نرم افزاری را در کامپیوتر های مختلف نصب کند و نتایج مختلفی بدست بیاورد. با تلفن زدن به بخش پشتیبانی فروشنده جواب هایی که شنیده شد به این صورت است :

1- دفترچه راهنما را بخوانید

2- کامپیوتر را ریستارت کنید

3- کل سخت افزار ها و نرم افزار ها را به غیر از آنهایی که از ما گرفتید حذف کنید و دوباره سیستم را تست کنید

4- درایور جدید را نصب کنید

5- ویندوز را دوباره از سی دی نصب کنید

کاربران کامپیوتر عادت کرده اند که از قطعه هایی که کار نمیکند دیگر استفاده نکنند، خریدار تلویزیون و یخچال اتومبیل عیب های آن ها را به هیچ وجه تحمل نکرده و توقع دارند که صد در صد کار کنند. یک سوال جالب این می باشد که آیا شبکه های خانگی بیسیم می باشند یا سیمی؟ در بیشتر خانه ها در حال حاضر شش شبکه نصب می باشند : الکتریسیته ، تلویزیون کابلی ، آب ، گاز ، تلفن و فاضلاب.

اضافه کردن شبکه ی هفتم در زمان ساخت خانه سخت نمی باشد ولی باز سازی آن خانه گران تمام می شود. از نظر هزینه شبکه ی بی سیم و از نگاه امنیت شبکه سیمی خوب می باشد. مشکل بی سیم این می باشد که امواج رادیویی که از آنها استفاده می کنیم از دیوار عبور می کند، این کار باعث می شود که به همسایه ها آسیب برسد


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیرات کامپیوتر در کرج، تعمیر کامپیوتر کرج، خدمات کامپیوتر در محل کرج، شبکه کامپیوتر در کرج، تعمیرا

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com

logo-samandehi