تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

آموزش نصب ویندوز8.1 برای علاقه مندان به نصب ویندوز در کرج  آموزش نصب ویندوز8.1 برای علاقه مندان به نصب ویندوز در کرج

آسانترین راه آموزش برای نصب انواع مختلف ویندوز در کرجپس از ارائه ویندوز 8 از طرف  شرکت مایکروسافت، تمامی پیش بینی هاي این شرکت عظیم در دنیاي کامپیوتر بی نتیجه ماند.و این شرکت با استقبال کم علاقه مندان به نصب ویندوز درکرج و سرا تا سر دنیا مواجه شد، دلیل این عدم استقبال را بسیاری تغییر در منوی به کار رفته و نداشتن منوی استارت عنوان کردند.

 بنا براین ماکروسافت در صدد برآمد تا تغییراتی در ویندوز 8 به وجود آورد تا متخصصان نصب ویندوز از آن راضی باشند، با ارائه نسخه متفاوتی از ویندوز 8 به نام ویندوز 8.1 شاهدتغییرات بزرگی بود.و به هدف خود در راضی نگه داشتن کاربران رسید با ارائه این نسخه استقبال خوبی از ویندوز 8.1 شد اما باز میزان رضایت به اندازه 7 نبود در این مقاله با چگونگی نصب ویندوز8.1 در کرج آشنا می شویم که با آموزش این ویندوز به راحتی قادر به نصب ویندوز در کرج نیز خواهید بود.

برای نصب این ویندوز ابتدا فلش یا dvd را درون دستگاه قرار می دهیم و با زدن کلید delete  یاf2   وارد قسمت بایاس تنظیمات شده و تنظیمات اصلی را انجام می دهیم در اکثر مادربردها صفحه بایاس صفحه ای آبی رنگ است  که با انتخاب گزینه Advanced BIOS Features با صفحه ای مواجه می شویم که تمامی متخصصان نصب ویندوز در کرج از آن برای تغییر بوت سیستم استفاده می کنند که این به این معنی است که سیتم از روی dvd یا فلش بالا بیاید در این جا  روی گزینه First Boot Device کلیک کرده و این گزینه را به با زدن enter   به CDROM تغییر می دهیم برای ذخیره تغییرات کلید  f10 را زده وy  را انتخاب می کنیم و این به معنی ذخیره کردن این تغییرات است. در بعضی مادربردها با صفحه ای طوسی رنگ مواجه خواهیم شد  با عنوان  boot device priority  که شبیه حالتی است که گفته شد. بعد از ذخیره کردن تغییرات سیستم Restart می شود و بعد از بالا آمدن این جمله نمایان می شود

Press any key to boot from cd or dvd ………

 حال با فشار دادن هر کلیدی از صفحه کلید سیستم بالا می آید و از روی cd بوت می شود اگر در زمانی که کامپیوتر تعیین کرده کلیدی فشار ندهیم سیستم از روی هارد بالا می آید در چنین مواقعی تعمیرکاران متخصص در نصب ویندوز درکرج توصیه می کنند سیستم را Restart کنید بعد از بوت شدن از روی cd با این تصویر مواجه می شویم که با دیدن تصویر زیر باید منتظر بمانید.

در مرحله بعد با قسمت تنظیمات زبان مواجه می شویم که به صورت پیش فرض تغییرات را  next می زنیم در مرحله بعد عکس ویندوز بالا می آید  که باید رو گزینه Install Now کلیک کنید. سپس گزینه. I accept the license terms را تیک می زنیم که به معنی خواندن قوانین و پذیرش آن است . در مرحله بعد نحوه نصب ویندوز از کاربران علاقه مند به نصب ویندوز سوال میشود که بهتر است گزینه Custom: Install Windows only را انتخاب کنیم که در شکل زیر نمایش داده شده است.


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

نصب ویندوز در کرج , نصب ویندوز ,آموزش مجازی نصب ویندوز , نصب ویندوز در محل

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com

logo-samandehi