تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

نصب پارتیشن در windows8.1 در خدمات کامپیوتر در کرج  نصب پارتیشن در windows8.1 در خدمات کامپیوتر در کرج

پارتیشن بندی و نصب درایو در ویندوز 8 درخدمات کامپیوتردرکرجدر این مرحله باید پارتیشن بندی را انجام دهیم که به معنی انتخاب درایوی است که قرار است ویندوز آن جا نصب شود بنابراین روی گزینه( Drive options (advanced کلیک کرده و سپس روی گزینه Format
کلیک کرده تا درایو فرمت شده و در این مرحله کلید Next را فشار دهید. با زدن این کلید نصب ویندوز شروع می شود که مرحله نصب کمی زمان گیر است که البته این زمان بسته به سیستم و سخت افزار کامپیوتر شما قابل تغییر است. بعد از طی مراحل بالا سیتم دوباره Restart می شود که بعد از بالا آمدن سیستم صفحه 8.1 نمایان می شود البته نصب ویندوز هنوز به پایان نرسیده است. پس از طی مراحل بالا سیستم دوباره Restart می شود. پس از بالا آمدن دوباره سیستم صفحه زیر نمایان می شود که شما تغییر رنگ Background را مشاهده خواهید کرد و همچنین می توانید یک نام برای سیستم تان انتخاب کنید و در نهایت کلید Next را فشار دهید.
در قسمت بعد روی Use express settings کلیک کنید در این مرحله مراکز خدمات کامپیوتر در کرج یک نام برای ویندوز انتخاب می کنند که با نامی که برای کامپیوتر خود در مراحل قبل انتخاب کردیم متفاوت است.در این قسمت می توانید برای ویندوز خود رمز عبور قرار دهید در مراحل بعد که کمی زمان گیر است صفحات زیر ظاهر می شود که نشان از اتمام نصب ویندوز دارد.
ویندوز8.1 مانند ویندوز7 احتیاج به فعال سازی دارد در صورتی که این ویندوز را از ماکروسافت خریداری کرده باشید می توانید مراحل فعال سازی آن را به صورت اتو ماتیک انجام دهید در غیر این صورت باید به صورت دستی تنظیمات را انجام دهید. این ویندوز نیز مانند ویندوز7 تا 30 روز فعال است ولی بهتر است که برای نصب ویندوزتمام دفاتر خدمات کامپیوتر در کرج قبل از 30 روز اقدام به فعال سازی آن نمایند.
فعال سازي به  روش دستی به 2 صورت قابل انجام است :
1- با استفاده از راهنمایی که در داخل dvd نصب ویندوز قرار دارد.
2- میتوانید با استفاده از سرچ عبارت فعال سازي یا اکتیو کردن ویندوز 8.1 عملیات فعال سازي ویندوز را انجام دهید. همچنین می توانید با استفاده از نرم افزارهایی مانند Windows Loader ویندوز را فعال کنید
برای اطمینان از فعال بودن دائمی ویندوز روي آیکن my computer کلیک راست کرده و گزینه Properties انتخاب کنید. در پایین پنجره باز شده با دیدن واژه هاي“Windows is activated”ویندوز شما فعال شده است.
یکی از قسمت هاي مهم بعد از نصب ویندوز، نصب درایور ها و راه انداز هاي سیستم است. یعنی بعد از نصب ویندوز جدید ممکن است صدا، گرافیک و یا شبکه هاي Wireless روي سیستم به درستی کار نکنند پس نیاز است تا آنها را به صورت نرم افزاري راه اندازي کنید.برای این کار میتوانید به یکی از مراکز خدمات کامپیوتر در کرج مراجع کنید اگر خودتان می خواهید دست به کار شویدو از لپتاپ استفاده میکنید ممکن است هنگام خرید لپتاپ یک CD حاوي راه انداز هاي مورد نیاز عرضه شدهباشد که میتوانید از آن استفاده کنید. در غیر این صورت مدل دقیق لپتاپ را در سایت سازنده جستجو کرده راه اندازهاي مربوطه را دانلود کنید. باید مدل دقیق PC اما اگر کاربر هستید و CD هاي مربوط به راه انداز را هنگام خرید دریافت نکرده ایدباید مدل دقیق راه انداز را در سایت سازنده جستجو کرده و راه اندازهاي مربوطه را دانلود نمایید.


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

خدمات کامپیوتر در کرج , خدمات کامپیوتر , تعمیرات کامپیوتر در کرج , تعمیرات کامپیوتر

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com

logo-samandehi