تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

بررسی ساختار اینترنت توسط افراد مجرب خدمات کامپیوتر در کرج  بررسی ساختار اینترنت توسط افراد مجرب  خدمات کامپیوتر در کرج

اینترنت از ساختار پیچیده ای برخوردار است که در اینجا بررسی آن با خدمات کامپیوتر در کرج پرداخته ایمبررسی ساختار اینترنت
تعدادی کامپیوتر که بسیار قدرتمند است و در تمام مراکز خدمات کامپیوتر درکرج به عنوان سرور شناخته می شود در اینترنت به عنوان کامپیوتر مادر شناخته می شود. این کامپیوترها  دارای قدرت پردازش و اطلاعات بالایی هستند که همراه با شبکه ارتباطات قوی که بین آنها وجود دارد اینترنت را تشکیل می دهند. سایر کامپیوترها هم به نوعی چه از طریق خطوط مخابرات و چه از طریق خطوط ماهواره ای به این کامپیوترها متصل می شوند. و دفاتر خدمات کامپیوتر در کرج نیز به همین طریق به اینترنت متصل اند.و در نهایت یک کاربر ازطریق دفاتر خدمات کامپیوتر در کرج یا یک تامین کننده ISP ارتباط برقرار می کند.
سیستم client/server در مقابل سیستم centralized به شهرت رسید. در سیتم متمرکز تمامی اطاعات روی یک کامپیوتر قرار داردکه کلیه عملیات پردازش و ارایه آن به کاربر را انجام می دهدکامپیوترهای main fram و کامپیوترهای شخصی نمونه های هایی از این سیستم ها هستند. در روش client/server یک کامپیوتر به عنوان یک سرور عمل می کند کل اطلاعات روی این سرور قرار دارد و پردازش کمی توسط این ماشین انجام می شود و کاربران از طریق client به سرور وصل می شوند و client وظیفه گرفتن اطلاعات از سرور و انجام دادن پردازش های لازم و ارائه اطلاعات به نحو مورد نظر کاربر را به عهده دارد. در شبکه اینترنت و شبکه های وب نیز همین اتفاق می افتد . در تمام مراکز خدمات کامپیوتر در کرج تمامی کلاینت ها برای ارتباط گرفتن با سرور و نشان دادن صفحات وب به نرم افزاری به نام browser نیاز دارندکه از معروف ترین آنها می توان به Internet explorer  و firefox  نام برد. از این دو ما Internet explorer را شرح می دهیم زیرا این browser جز امکانات سیستم عامل ویندوز است.
 برای  استفاده از این browser می توانید از آیکون مربوط روی صفحه دسکتاپ استفاده کنید. بعد از باز کردن browser از منوی tools  گزینه internet option کلیک کنید از صفحه باز شده گزینه connection  را انتخاب می کنیم. برای اضافه کردن یک اتصال می توانیم از کلید ADD و برای حذف آن می توان از Remove استفاده کنیم . چگونگی تنظیم اتصالات را می توان از قسمت setting و با توجه به دفترچه راهنمای isp انجام داد. هر صفحه در وب دارای یک آدرس است . در تمامی مراکز خدمات کامپیوتر در کرج در بالای صفحه مرورگر محلی برای srearch کردن آدرس است  هر صفحه در وی دارای یک آدرس یا به عبارت دیگر URL است و هر URL از 5 قسمت تشکیل شده است که در مقالات بعد به توضیح آن می پردازیم.


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیرات کامپیوتر, تعمیرات کامپیوتر در کرج, خدمات کامپیوتر در کرج, خدمات کامپیوتر, تعمیرات کامپیوتر د

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com

logo-samandehi