تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

آشنایی با منبع نویز و راه انتقال آن در خدمات کامپیوتر در کرج  آشنایی با منبع نویز و راه انتقال آن در خدمات کامپیوتر در کرج

آشنایی با منبع نویز و توضیحاتی در مورد یکی از راه های انتقال نویز در خدمات کامپیوتر در کرجمنبع نویز

برای علاقه مندان به خدمات کامپیوتر در کرج می خواهیم در رابطه با منبع نویز توضیحاتی دهیم تا اگر در سیستم های خود دچار مشکل نویز شدید بتوانید به راحتی آن مشکل را حل کنید. اول باید بدانید که منبع نویز چیست؟  منبع نویز همان عامل به وجود آورنده ی نویز می باشد درسته در این تعریف به صورت مشخص از عامل به وجود آورنده ی نویز صحبت شده اما زمانی که برای پیدا کردن عامل دست به کار می شوید و یا از افرادی در خدمات کامپیوتر در کرج کمک می خواهید موضوع کمی پیچیده می شود. نویز می تواند از یک سیستم به سیستم های دیگر انتقال پیدا کند و یا در یک سیستم هم می تواند از قسمتی به قسمت دیگر برود برای مثال از یک طبقه ی مدار به دیگر طبقات منتقل شود تنها راهی که برای کاهش نویز به شما کمک می کند پیدا کردن منبع نویز می باشد و بعد از پیدا کردن منبع باید قسمت هایی که سیگنال های نویزی را پخش می کنند ایزوله کرد که در سایر قسمت ها نویز پخش نشود. باید دقت داشته باشید ایزوله کردن کاملاً دقیق انجام شود زیرا حتی کوچکترین خلالی در ایزوله ی شما باعث عبور سیگنال های نویزی به سایر قسمت ها می باشد اما میتوانید با یک ایزوله ی درست تا حدی که نویز ها حذف شوند پیشروی کنید و یا شاید هم مقدار نویز ها به صورت چشم گیری کاهش پیدا کنند. 

راه های انتقال نویز

اگر از فردی که در خدمات کامپیوتر در کرج مشغول به کار است بخواهید تا در رفع مشکل نویز سیستم های شما کمک کند، این فرد باید راه های انتقال نویز را به صورت تئوری و تجربی بداند. یکی از این راه های کوپلاژ هدایتی نویز می باشد که در اینجا سعی شده به صورت مختصر و تئوری توضیحاتی داده شود. یکی از راه هایی که نویز از طریق آن به دیگر قسمت ها سرایت می کند که بسیار شایان هم هست اما از نظر تمامی افرادی که در این کار مشغول هستند به دور است، انتقال نویز توسط سیم a رابط می باشد. این سیم توانایی بسیار بالایی در دریافت نویز های اطراف دارد و پس از دریافت به میزان قابل توجهی نویز ها را داخل سیستم و یا به خارج از سیستم هم می تواند انتقال دهد که اگر دستگاه دیگری نیز کنار این دستگاه باشد و منبع دریافت کننده ی نویزی نیز در آن وجود داشته باشد به راحتی نویز را دریافت می کند و به همین ترتیب از یک سیم a رابط نویز ها از دستگاهی به دستگاه دیگر منتقل می شوند و فضایی حاوی نویز بالا را به وجود می آورند و بدین ترتیب است که تداخل در آن فضا بسیار می شود و کار فردی که از خدمات کامپیوتر در کرج برای کمک آمده را مشکل می کند. طراح های همچنین سیستم هایی باید در هنگام طراحی همه ی موارد از قبیل منبع نویز و راه های مختلف انتقال نویز را کاملاً بدانند و قبل از طراحی سیستم ها احتمال انتقال نویز و تداخل را پیش بینی و در همان ابتدای طرح این مشکل را از میان ببرند و بهتر است از افرادی که در خدمات کامپیوتر در کرج هستند مشورت بگیرند. اگر شما نیز به خدمات کامپیوتر در کرج علاقه مند هستید می توانید با پیگیری مقالات ، اطلاعات خودتان را در رابطه با سیستم های کامپیوتری بالا ببرید تا حدالامکان از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کنید و یا اینکه بتوانید تا حدی مشکلاتتان را در خدمات کامپیوتر حل کنید.


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

خدمات کامپیوتر , خدمات کامپیوتر در کرج , تعمیرات کامپیوتر , تعمیرات کامپیوتر در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com