دلایل گرمای بیش از حد کامپیوتر با تعمیرات کامپیوتر در کرج

یکی از علت های گرمای زیاد از حد قطعات داخلی کیس را می شود وجود گرد و غبار در درون محفظه کیس بدانیم که قطعات عملکرد درست خود را از دست میدهند. در برنامه ی هفتگی خودتان وقتی را برای تمیز کردن درون کیس اختصاص داده تا از هزینه های گزاف بعدی برای تعمیرات کامپیوتر در کرج در امان بمانید. بعضی اوقات وقتی یکی از اجزای سیستم دارای اختلال می شود بایوس سیستم اعلام می کند که مشکل به وجود آمده برای نمونه اختلال در عملکرد فن خنک کنند دستگاه و یا کارت گرافیک در هر صورت پیغام های این فرمی را جدی گرفته تا با مشکلات کمتری روبرو شوید و اگر با این پیام ها آشنایی ندارید ار یک کارشناس تعمیرات کامپیوتر در کرج مشورت بگیرید. در حالتی که پردازنده ی خنک کننده را در سیستم تعویض می کنید از عملکرد درست سیستم جدید اطمینان پیدا کنید. 

مشکلات در سخت افزار کامپیوتر

پیش از تعویض یا حذف یک سخت افزار از این که آن قطعه دیگر کارایی ندارد اطمینان پیدا کنید. در خیلی از موارد بررسی شده به گفته تکنسین های تعمیرات کامپیوتر در کرج ایرادات سخت افزاری از علت های خاموشی بی دلیل در سیستم های کامپیوتر می باشد . ایراد در قطعه و یا خطا در جایگذاری سبب عدم کارایی درست سیستم کامپیوتری می گردد. در حالت هایی که بدون هیچ دلیلی سیستم شما خاموش می گردد کل این مواردی که بیان شد را با حوصله دنبال کنید. وقتی یک سخت افزار جدید بر روی سیستم کامپیوتری توسط خود کاربر نصب می شود اختلال هایی به وجود می آید که از آن ها می توان به روشن و خاموش شدن بی دلیل اشاره کرد. اگر یک سخت افزار جدید را هنوز به مادربرد وصل نکرده اید برای اینکه از عملکرد تک تک اجزا اطمینان پیدا کنید قطعاتی که استفاده نشده است را تک تک از سیستم جدا کنید و دوباره سیستم را آزمایش کنید برای نمونه اول کارت شبکه را خارج کرده و سیستم را روشن کنید و دوباره مودم را جدا کرده و آزمایش را انجام دهید و به همین صورت بر روی اجزای آزمایش صحت عملکرد قطعات را انجام دهید.

مشکلات منبع تغذیه سیستم کامپیوتر

در خیلی از موقع ها ایراداتی مثل اتصالات برق سبب ایجاد اتفاق هایی مثل خاموش شدن های بی دلیل سیستم های کامپیوتری خواهد شد. باید از سیستم برق رسان به کامپیوتر خود اطمینان پیدا کنید تا از حادثه های ناشی از اتصالی برق و یا ایرادات افت و قوت فشار هم جلوگیری کنید. به سیم کشی و پریز ها دقت کرده، کمترین خدشه آسیب های جبران ناپذیر به کامپیوتر شما خواهد زد و اطلاعات داخلی را از بین خواهد برد. اگر توصیه های قبل را انجام دادید و تک تک موارد را چک کردید باز هم سیستم شما بی علت خاموش گردید مسائل نرم افزاری را هم در نظر بگیرید. گاهی اوقات یک مسئله کوچک در نصب برنامه و یا ویروسی بودن فایل ها میتواند مشکلات عدیده ای را به وجود آورد وقتی به نرم افزار یا برنامه ای شک دارید برنامه را حذف کنید و دوباره سیستم را راه اندازی کنید و حتماً از یک آنتی ویروس معتبر و به روز که توسط شرکت های تعمیرات کامپیوتر در کرج ارائه می گردد استفاده کنید. کل مراحل بیان شده بر روی سیستم های متفاوت نتیجه های مشابهی را در پی خواهد داشت. وقتی که کل مراحل را گذراندید ولی باز هم ایرادی در سیستم خود پیدا کردید، سیستم خود را به یک کارشناس مجرب از تعمیرات کامپیوتر در کرج سپرده چون که مشکلاتی از این قبیل پردازنده ها را با مشکل جدی مواجه خواهند کرد

اشتراک گذاری این پست
فیس‌بوک
توییتر
لینکدین
واتساپ