تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

چرا کامپیوتر ما سرعتش کند شده است ؟  چرا کامپیوتر ما سرعتش کند شده است ؟

دلایل نرم افزاری و سخت افزاری زیادی می‌تواند باعث کندی کامپیوتر شودسوالی که بعد از مدتی برای بیشتر افرادی که با کامپیوتر کار می کنند پیش می آید که چرا دیگر سرعت کامپیوترمان مثل گذشته نیست؟
چرا برنامه ها را با تاخیر باز می کند؟

دلیل این ارور های گاه و بیگاه چیست؟

باید در نظر داشته باشید که کامپیوتر هم مثل لوازم و دستگاههای دیگر نیاز به رسیدگی و به روز رسانی دارد مگر اینکه شما بخواهید صرفاً فقط با کامپیوتر کار کنید و به سرویس و نگهداری آن اهمیت ندهید همیشه با مشکل کند بودن سیستم و هزینه‌های بی‌دلیل مواجه هستید. بعضی از موارد هستند که خود کاربر میتواند انجام دهد تا سیستم عامل و خود کامپیوتر بهتر کار خود را انجام دهند به طور مثال شما با قرار دادن کیس کامپیوتر در یک محیط پر گرد و خاک باعث بد کار کردن فن های کیس میشوید و این مورد در کوتاه مدت آسیب جدی به سیستم شما وارد می کند. پس با قرار دادن کیس در یک فضای تمیز و دور از خاک به بهینه کار کردن آن کمک کنید ولی موارد بسیار دیگری هستند برای سرویس نگهداری کامپیوتر که به صورت تخصصی انجام می شود که بهتر است اگر شما در یک شرکت یا اداره هستید که چند کامپیوتر پرینتر و دستگاه های جانبی دیگر دارید حتما با یک شرکت تعمیر کامپیوتر در کرج تحت قرارداد باشید تا هم به صورت دوره ای به سیستم های شما سر بزند و از بروز ایرادات احتمالی جلوگیری کنند و هم در صورت وجود مشکل در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل و خدمات کامپیوتر شما اقدام کنند ولی اگر شما یک کاربر خانگی کامپیوتر هستید پیشنهاد می‌شود تا یک متخصص خدمات کامپیوتر کرج را که به حسن انجام کارشان واقف هستید را داشته باشید تا همیشه با کنترل های به موقع سیستم شما از مشکلاتی که پیش می آید جلوگیری کند. برای کامپیوتر می‌تواند مشکلات زیادی چه نرم‌افزاری و چه سخت افزاری پیش بیاید که قصد داریم از مهمترین آنها نام ببرید و توضیح مختصری را برای شما کاربران کامپیوتر بیان کنید تا ببینید که می شود جلوی خیلی از این مشکلات را قبل از به وجود آمدن گرفت. یکی از عمده‌ترین مشکلات سخت افزاری خراب شدن سی پی یو و کارت گرافیک است.
این دو قطعه به دلیل این که توسط فن که روی آنها قرار دارد خنک می شوند و از کار افتادن فن برای شان مشکلات زیادی پیش می آید تا نهایتاً اگر دیر متوجه شوید به سوختن قطعه منجر می‌شود. البته کارت گرافیک های جدید بعضاً با هیت سینک های خنک کننده خنک می شوند پس می‌توانیم نتیجه بگیریم که همیشه داخل کیس را تمیز کنیم که در مقاله تاثیر گرد و خاک روی کامپیوتر و روش های پاکسازی قطعات راجع به چگونگی آن توضیح دادیم. از دیگر مشکلات عمده که برای سخت افزار کامپیوتر پیش می‌آید سوختن یا خراب شدن پاور کامپیوتر است که دلیل اصلی آن نوسانات برق است یا خاموش کردن کامپیوتر با دکمه نه از طریق shut down. برای جلوگیری از نوسانات برق باید حتما از یک محافظ برق مخصوص کامپیوتر هست استفاده کنید تا جلوی نوسانات را بگیرد. خوب بعد از گفتن چند دلیل عمده خرابی سخت افزاری کامپیوتر حالا نوبت به دلایل نرم افزاری می رسد که میتوان ویروسی شدن سیستم را بیان کرد. خیلی از کاربران کامپیوتر هستند که به وجود آنتی ویروس روی سیستم خود اعتقاد چندانی ندارند و با دلایلی از جمله من زیاد سایت های اینترنتی نمی روم یا فلش مشکوک به سیستم وصل نمی کنم از نصب آنتی ویروس خودداری می کنند ولی باید گفت که این کار کاملا اشتباه است و فقط با وصل بودن سیستم به اینترنت می‌توان ویروسی شود یا اینکه هیچ شخصی بدون اسکن کردن فلش مموری توسط آنتی ویروس نمی تواند ادعا کند که فلش مموری من ویروس ندارد البته باید گفت صحبت در این جا از آنتی ویروس، آنتی ویروس های اورجینال با کیفیت هستند که میتوان nod 32 را نام برد. شما می‌توانید با افراد یا شرکتهایی که نصب ویندوز در کرج را انجام میدهند تماس بگیرد و بخواهید تا برایتان آنتی ویروس اورجینال با ضمانت نصب کنند تا کیفیت آنتی ویروس خوب را تجربه کنید و تا یک سال که مدت اعتبار آنتی ویروس ها خیالتان از ویروسی شدن کامپیوتر راحت باشد. دقت داشته باشید قبل از نصب آنتی ویروس سیستم عامل خود را اگر به تازگی تعویض نکردید ابتدا اقدام به تعویض آن کنید سپس آنتی ویروس را نصب کنیم. برای این کار شرکت کرج رایان نصب ویندوز در محل کرج را انجام می دهد و دیگر نیازی نیست کامپیوتر خود را از منزل یا محل کار خود خارج کنید.
دلایل خرابی نرم افزاری کامپیوتر بسیار زیاد هست که در مقالات بعدی کرج رایان به آنها می پردازیم


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

نصب ویندوز, نصب ویندوزدر کرج, تعمیر کامپیوتر, تعمیر کامپیوتر در کرج, تعمیرات کامپیوتر در کرج, خدمات

راه های ارتباط با ما

کرج - عظیمیه - بلوار 45 متری کاج - نرسیده به آزادگان - جنب بانک سپه - مجتمع دریای نور - واحد 604


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com