تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

کامپیوتر روشن میشود ولی تصویر نمی دهد  کامپیوتر روشن میشود ولی تصویر نمی دهد

مشکل تصویر ندادن کامپیوتر یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در مراکز تعمیر کامپیوتر در کرج پیش می آیداین مورد یکی از پیچیده ترین حالت هایی هست که برای یک کامپیوتر خراب پیش می آید و می تواند متخصص تعمیر کامپیوتر کرج را به زحمت بیاندازد. در اینجا چند تا از مهمترین دلایلی که پیش می آید را برایتان بررسی می‌کنیم و توضیح می دهیم تا با مشکلات احتمالی بیشتر آشنا بشوید
خرابی و قطعی کابل
خیلی موقع ها هست که کابل تصویر کامپیوتر در اثر جابجایی کامپیوتر جدا یا شل شده است که با محکم کردن آن در سر جای خود مشکل تصویر ندادن کامپیوتر حل می شود یا بعضی اوقات کابل تصویر که در سه مدل مختلف به نام های RGB و DVI  و HDMI می باشد خراب می شود که در این صورت باید نمونه کابل ها به خدمات کامپیوتر ببرید و مشابه آن را بخرید یا اینکه با متخصصین تعمیرات کامپیوتر در محل کرج تماس بگیرید تا در منزل و محل کار شما حاضر شوند و کابل شما را برایتان تعویض کنند. مورد خرابی یا قطعی آن را می توان بی دردسر و کم هزینه ترین مشکل نامید.
خرابی کارت گرافیک
اگر شما اهل بازی کردن با کامپیوتر هستید احتمال اینکه کارت گرافیک تان زودتر از زمان عادی خراب شود بسیار است زیرا هنگام بازی حافظه گرافیک کامپیوتر شما بسیار مشغول می شود و این موضوع باعث آسیب رسیدن به آن می شود البته در اثر کارهای گرافیکی سنگین هم می توان خرابی کارت گرافیک را متصور شد. همیشه باید در نظر بگیرید که حافظه گرافیکی که خریداری می کنید کمی از نیازتان بالاتر باشد به طور مثال شما با یک گرافیک 1GB بازی انجام می دهید اگر کارت گرافیک شما هم حافظه 1GB داشته باشد بیشتر فشار تحمل میکند تا کارت گرافیک 2GB. به این منظور حتما با یک تعمیر کار با تجربه کامپیوتر مشورت نمایید کارت های گرافیک قابلیت تعمیر دارند برعکس گفته اکثر تعمیرکاران ولی نگران نباشید متخصصین تعمیرات کامپیوتر کرج رایان در امر تعمیرات کامپیوتر تجربه بسیاری دارند و می توانند به شما برای تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر کمک کند.
خرابی رم

 یکی از شایع‌ترین دلایل تصویر ندادن کامپیوتر رم آن است که رم قطعه بسیار حساسی است که با کاهش یا افزایش فرکانس وارد شده به راحتی خراب میشود درست برعکس تصور بیشتر افراد که فکر می کنند رم کامپیوتر هیج زمان خراب نمی شود خیلی از کامپیوتر ها به دلیل اینکه مادربرد چند اسلات برای جای رم دارد از دو یا سه رم استفاده می‌کند که احتمال دارد یکی از این رم ها خراب شده باشد که با جدا کردن یکی یکی رم ها می توانید این موضوع را امتحان کنید تا اگر یکی از رم ها خراب است متوجه شوید اگر هم خودتان تجربه ای در این زمینه ندارید با تکنسین های تعمیر کامپیوتر کرج یا متخصصین نصب ویندوز در کرج رایان تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند.
ایراد در مادربرد
بدترین مشکلی که می تواند برای کامپیوتر شما پیش بیاید که تصویر ندارد خراب شدن مادربرد است این مشکل بیشتر در اثر نوسان ولتاژ است که از پاور وارد می شود. یعنی ابتدا پاور خراب میشود که به خراب شدن مادربرد منتهی می‌شود در این صورت دقت کنید که در بعضی مواقع مادربرد قابل تعمیر است که توسط متخصصین مجرب کرج رایان انجام می گیرد ولی حتما ابتدا باید ایراد پاور کامپیوتر رفع شود تا دوباره مادربرد خراب نشود در صورت خرید کامپیوتر دست دوم در کرج حتما به سلامت پاور دقت کنید.


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

نصب ویندوز, نصب ویندوزدر کرج, تعمیر کامپیوتر, تعمیر کامپیوتر در کرج, تعمیرات کامپیوتر در کرج, خدمات

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com