تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

روش حل مشکل صفحه آبی مرگ ویندوز یا blue screen  روش حل مشکل صفحه آبی مرگ ویندوز یا blue screen

بررسی دلایل نمایش ارور صفحه آبی با کمک متخصصین تعمیرات کامپیوتر در کرجصفحه آبی مرگ ویندوز به اصطلاح به آن بلو اسکرین گفته می شود که در هنگام کار با کامپیوتر و ویندوز رخ می دهد که می تواند دلایل بسیار متعددی داشته باشد که می خواهیم با کمک متخصصین تعمیرات کامپیوتر کرج در اینجا آنها را مورد بررسی قرار دهیم.
از دلایل عمده ارور صفحه آبی مرگ ویندوز می توان نصب نادرست نرم افزار، معیوب شدن ویندوز، مشکلات سخت افزاری برای رم و هارد یا حتی مادربرد کامپیوتر باشد.
بهتر است اولین کاری که بعد از دیدن صفحه آبی مرگ می بینید انجام دهید بررسی نرم افزار های جدیدی که تازه نصب کرده اید. این نرم افزارها امکان دارد به هر دلیلی مانند خوب نصب نشدن یا کانفیلیت داشتن با نرم افزارهای دیگر باعث ارور blue screen می شود که در این حالت باید نرم افزار مورد نظر را حذف کنید و از یک تکنسین تعمیر کامپیوتر درخواست کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.
از دیگر دلایل عمده این ارور بلو اسکرین می توان درایورهای ویندوز دانست.
اگر از نرم افزارهای آپدیت درایور استفاده می کنید باعث می‌شود که  آن‌ها به صورت خودکار به روز رسانی شود که این آپدیت بعضی اوقات باعث همخوانی نداشتن نسخه درایور با ویندوز می شود و در نتیجه blue screen رخ می‌دهد که به پیشنهاد تکنسین‌های نصب ویندوز در کرج باید نسخه جدید درایور را از روی سیستم پاک کنیم و نسخه اصلی را از سایت شرکت سازنده آن سخت افزار دانلود کنید و مجددا نصب کنید
گرم شدن زیاد کامپیوتر
بعضی اوقات که چندین ساعت کامپیوتر شما روشن است و فضای اتاق گرم و ممکن است که ارور صفحه آبی مرگ برایتان پیش آید. در مادربردها چیپ هایی تعبیه شده که بر اثر گرمای زیاد دستور خاموش شدن کامپیوتر را صادر می کند که این اتفاق احتمال دارد با صفحه آبی مرگ همراه باشد.
اگر سیستم خنک کننده کامپیوتر تان مناسب نیست حتما با کمک خدمات کامپیوتر در محل کرج به آن رسیدگی کنید برای تمیز کردن داخل کامپیوتر هم از  مقاله تاثیر گرد و خاک روی کامپیوتر و روش های پاکسازی قطعات می توانید استفاده کنید
تاثیر ویروس در نمایش صفحه آبی مرگ
بعضی از ویروس ها هستند که با تغییر دادن تنظیمات ویندوز باعث این ارور می‌شوند پس بهتر است که درخواست نصب آنتی ویروس در کرج را از متخصصین کرج رایان بدهید تا با نصب و اسکن سیستم تان و حذف ویروس مشکل شما رفع گردد.
آپدیت ویندوز
گاهی اوقات ایراداتی در خود ویندوز وجود دارد که به آنها باگ گفته می‌شود و از طرف مایکروسافت با قرار دادن آپدیت سعی در حل آن مشکل دارند پس از طریق کنترل پنل و منو آپدیت اقدام به روز رسانی نسخه سیستم عامل خود کنید تا اگر ایراد از باگهای خود ویندوز بود رفع شود.

 


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیر کامپیوتر در کرج، نصب ویندوز کرج، ارور blue screen، خدمات کامپیوتر در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com

logo-samandehi