تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

نسخه جدید ویندوز ۱۰ و تغییرات به وجود آمده در آن  نسخه جدید ویندوز ۱۰ و تغییرات به وجود آمده در آن

مایکروسافت با به روز رسانی ویندوز ۱۰ توانسته تغییرات زیادی را در آن ایجاد کندبا توجه به تغییراتی که همیشه در نسخه های مختلف ویندوز توسط مایکروسافت صورت میگیرد ، این تغییرات به صورت آپدیت های جداگانه ای در اختیار کاربران ویندوز قرار میگیرد، حال در این مقاله قصد داریم تا با کمک متخصصین نصب ویندوز در کرج رایان به تغییرات و امکانات جدید در آخرین نسخه ویندوز ۱۰ بپردازیم. ویندوز ۱۰ با شماره بیلد ۱۹۰۳ بالاخره در دسترس کاربران مایکروسافت قرار گرفت.
بهینه سازی سرعت با استفاده از اسپکتر
اسپکتر متاسفانه نقصی است که در ساخت پردازنده ها ایجاد شده است و باعث می شود که نرم افزار ها بیشتر از منابعی که برایشان در نظر گرفته شده است استفاده کنند و به محدودیت هایی که توسط حافظه در نظر گرفته می‌شود پایبند نباشند. در گذشته مایکروسافت برای رهایی از این مشکل آپدیت هایی را ارائه کرده بود که متاسفانه باعث کمتر شدن سرعت سیستم های کامپیوتری می شد مخصوصا سیستم هایی که سال ساخت شان به قبل از سال ۲۰۱۶ برمی‌گشت چون قبل از این سال مدل سی پی یو ها به طوری نبود که بتوانند از این مشکل به سلامت عبور کند.
مشکل کندی کامپیوتر در این سیستم ها بارها توسط کاربران به متخصصین نصب ویندوز کرج رایان گزارش شده بود حال مایکروسافت با تغییراتی که در نسخه جدید به وجود آورده امیدوار است بتواند مشکل اسپکتر یا همان کندی سرعت را تا حد محسوسی کاهش دهد. تکنسین های تعمیرات کامپیوتر کرج رایان در تست‌های اولیه خود بهبود کارایی و سرعت را در نسخه جدید ویندوز ۱۰ تایید کردند.

تم جدید و زیبا در آپدیت جدید

از نسخه اولیه تا امروز ویندوز ۱۰ و تمام به روزرسانی آن هیچگاه ویندوز تغییراتی را تجربه نکرده بود و کاربران ویندوز ۱۰ مایکروسافت هم دیگر از یکنواختی شاید خسته شده بودند و دوست داشتن تصویر جدیدی از ویندوز ۱۰ را تجربه کند.حال مایکروسافت تم جدید و زیبایی را با زمینه روشن ایجاد کرده است تا از آن تم تاریک کمی فاصله بگیریم البته برای کسانی که طرح قبلی را دوست داشته‌اند هم راه حلی هست و باید در ستینگ قسمت تم رفته و از آنجا تم پیش فرض را تغییر دهند و به قبلی برگرداند اما بعید می دانیم با وجود تم جدید کسی هوس تغییر به سرش بزند.
تحولی بزرگ و کاربردی در قسمت آبدیت ویندوز

طبق اعلام قبلی شرکت مایکروسافت تغییرات زیادی در نحوه به روز رسانی در ویندوز ۱۰ انجام شده است در نسخه های قبلی ویندوز بدون اطلاع کاربر و با وصل بودن سیستم به اینترنت اقدام به دریافت آپدیت جدید می‌کرد و خیلی اوقات کاربران را غافل گیر میکرد ولی در به‌روزرسانی جدید کاربران یک پیام جهت وجود آپدیت جدید دریافت خواهند کرد که در صورت نیاز هر زمانی که خواستند می‌توانند عملیات دانلود و نصب انجام دهند. یکی
دیگر از امکانات جالب در قسمت آبدیت این است که می توانید ابتدا بررسی کنید که نسخه جدید از ویندوز ۱۰ ارائه شده است یا خیر و سپس اگر تمایل داشتید آن را دریافت نکنید یا تا زمان مشخصی دریافت به روز رسانی را به تعویق بیندازید که این زمان نهایتاً می تواند ۳۵ روز باشد. به گفته کاربران ویندوز در کرج اضافه شدن امکانات آپدیت جدید خیلی می‌تواند مفید واقع شود اگر هنوز هم از نسخه قدیمی ویندوز ۱۰ استفاده میکنید قبل از آپدیت کردن حتما در درایو ویندوز که معمولاً در درایو سی هست به فکر فضای خالی باشید تا با مشکل روبرو نشوید ولی در به‌روزرسانی جدید مایکروسافت وجود ۷ گیگابایت از درایو ویندوز را برای به روز رسانی های بعدی رزرو می‌کند البته این رزرو به معنی غیر قابل استفاده بودن نیست بلکه بعضی از نرم افزارها که فایل های موقت ایجاد می‌کنند که این فایلها در همین حافظه ذخیره می شود تا زمان ارائه آپدیت جدید و در آن زمان به صورت خودکار حذف می شود. دیگر کاربران ویندوز با اضافه شدن این قابلیت های آپدیت در نسخه جدید شاهد به بروز مشکلات گذشته نخواهند بود.

تفاوت هایی در منوی استارت

منوی استارت متفاوتی را در نسخه جدید ویندوز ۱۰ مشاهده می کنیم که کمی خلوت تر از گذشته شده است و فقط دارای یک ستون می باشد البته این تفاوت‌ها را با به روز رسانی نمی توانید  بهره ببرید بلکه با نصب نسخه جدید این اتفاق قابل مشاهده است.
پیشرفته تر شدن عیب یاب ویندوز ۱۰

در نسخه های قبلی ویندوز ۱۰ باید مشکل در کامپیوتر یا لپ تاپ خود را می دانستید و از آنجایی که بیشتر کاربران خود قادر به این امر نبودند باید عیب یابی توسط متخصصین تعمیرات کامپیوتر انجام میشد اما در ورژن جدید ویندوز ۱۰ با ورود به بخش ستینگ آپدیت اند سکوریتی لیستی از ایرادات پیشنهاد شده توسط ویندوز وجود دارد که معمولا مشکل سیستم شما را حل میکند.
ولی اگر به هر دلیلی موفق به این کار نشده اید با تکنسین های تعمیرات کامپیوتر در کرج رایان تماس بگیرید تا در کمترین زمان ایراد کامپیوتر شما را شناسایی و برطرف کنند.

از آنجایی که تغییرات در نسخه جدید ویندوز ۱۰ بسیار گسترده بوده است دیگر امکانات جدید این ویندوز را در مقاله بعدی با کمک متخصصین نصب ویندوز در کرج رایان برای شما معرفی می کنیم.


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیر کامپیوتر در کرج، نصب ویندوز کرج، ویندوز ۱۰، آپدیت ویندوز ۱۰، خدمات کامپیوتر در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com