نصب و راه اندازی پرینتر hp m15

یکی از محصولات پرینتری جدید شرکت اچ پی مدل M15 میباشد که در دو مدل وایرلس M15W و باسیم M15A تولید شده است. این پرینتر از لحاظ ابعاد و وزن بسیار ایده آل است و همچنین قدرت خوبی دارد تا بتواند در میان کاربران پرینتر ها بسیاری برای خود نامی دست و پا کند. مخصوصا اینکه در مدل وایرلس یا همان بیسیم امکان چاپ از راه دور را برای کاربران فراهم می کند حال در این مقاله می خواهیم به کمک تکنسین های تعمیرات کامپیوتر کرج رایان نحوه نصب بر روی کامپیوتر و لپ‌تاپ را توضیح دهیم هم به صورت کابلی و هم وایرلس. اگر شما به تازگی پرینتر M15 را خریداری کرده اید باید دقت کنید که قبل از روشن کردن پرینتر فوم های نارنجی رنگ روی دستگاه و کارتریج آن قرار دارد را جدا کنید. بعد از روشن کردن دستگاه کابل usb را به کامپیوتر یا لپ تاپ خود وصل نکنید. ابتدا از روی سی دی راه اندازی که داخل کارتون دستگاه است اقدام به نصب و راه اندازی نرم افزار پرینتر M15 می کنیم. اگر سی دی دستگاه را داخل کارتون مشاهده نمی کنید می توانید به وسیله اینترنت از سایت hp دانلود بفرمایید. بعد از اجرای اتوران عملیات نصب را مانند نرم افزار های معمولی انجام می‌دهیم و گزینه next را بزنید، سپس قوانین و مقررات کپی رایت و بهره‌برداری از پرینتر M15 را می پذیریم. بعد از این مرحله  مرحله اصلی نصب نرم‌افزار آغاز می شود که باید صبر کنید تا مراحل سپری شود. بعد از کامل شدن این مراحل از شما نوع نصب را سوال می کند که شما usb را انتخاب می کنید و سپس گزینه next را می زنید، در اینجا باید کابل usb را به کامپیوتر یا لپ تاپ خود متصل کنید و آن را روشن کنید. حال مشاهده خواهید کرد که ویندوز شما پرینتر M۱۵ را شناخته و اقدام به نصب می‌کند و در انتها گزینه finish را می زنیم و به این صورت می توانید با کابل usb از پرینتر HP M15 خود استفاده کنید.
حال اگر می خواهید از قابلیت وایرلس پرینتر خود نیز استفاده کنید و با وایرلس لپتاپ خود به راحتی به صورت بی‌سیم پرینت بگیرید همکاران ما در تعمیرات لپ تاپ در کرج رایان آموزش می دهند.
در ویندوز و منوی استارت پوشه Hp  را از All Program انتخاب کنید و آنجا اگر فقط همین پرینتر روی سیستمتان نصب باشد پوشه Hp Laserjet M14-17 را باز کنید و گزینه Device Setup را انتخاب کنید
در بین سه گزینه نمایان می‌شود گزینه میانی یعنی کامپیوتر usb را بزنید. بعد از آن در پنجره جدید اطلاعات مربوط به شبکه وایرلس ای که به آن متصل هستید را نمایش می دهد و در پایین صفحه سوال که مربوط به اطمینان از متصل شدن به این شبکه را نشان می دهد را تایید کنید و گزینه next را فشار دهید. حال زمان نصب شبکه دستگاه می باشد که بستگی به سرعت شبکه شما ممکن است کمی زمان ببرد. بعد از پایان نصب از شما میخواهد که کابل usb را از کامپیوتر یا لپ تاپ خود جدا کنید و ok را بزنید تا تقریباً نصب پرینتر hp m۱۵w به صورت وایرلس به پایان برسد.
اگر تمام مراحل را به دقت سپری کردید و باز هم نتوانستید پرینتر خود را نصب کنید احتمال دارد ویندوز سیستم شما مشکل داشته باشد که در این زمینه با متخصصین نصب ویندوز در کرج مشورت کنید

اشتراک گذاری این پست
فیس‌بوک
توییتر
لینکدین
واتساپ