تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

آموزش نحوه حذف درایور پرینتر در ویندوز  آموزش نحوه حذف درایور پرینتر در ویندوز

نحوه صحیح حذف درایور پرینتر به صورت کاملبعضی اوقات برای شما پیش می آید که به دلایلی مانند به روز نبودن درایور، ایراد پیدا کردن درایور، نصب اشتباه درایور یا موارد دیگر نیاز داشته باشید که درایور پرینتر خود را حذف کنید اما حذف کردن کامل درایور کمی پیچیده تر است که در اینجا به کمک متخصصین تعمیرات کامپیوتر کرج رایان با شما همراه هستیم.
در این مقاله توضیحات و عکس ها بر روی ویندوز ۷ می باشد که البته ویندوزهای ۸ و ۱۰ نیز تفاوت چندانی ندارند و در صورتی که در آن ویندوزها مشکل داشتید میتوانید از بخش نظر ها مشکلات خود را مطرح کنید تا متخصصین تعمیرات کامپیوتر یا تعمیرات لپ تاپ کرج رایان پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.
در قدم اول از کنترل پنل وارد قسمت دیوایس و پرینتر شویم.


در اینجا تمام پرینتر هایی که روی سیستم شما نصب است را مشاهده می کنید با کلیک راست روی پرینتر مورد نظر گزینه ریموت دیوایس را بزنید.


در این مرحله شما پرینتر را حذف کردیم ولی برای حذف کامل باید درایور را نیز حذف کنید تا کاملا از ویندوز تان حذف شود. برای حذف کامل پرینتر باید به پنجره ران رفته و در آنجا printui/s را وارد کنید.


منوی با نام پرینت سرور برای شما باز می شود داخل منو باید درایور را انتخاب کنید

و سپس از لیست درایور ها باید نام پرینتر خود را پیدا کرده و پایین بین سه گزینه گزینه ریموو را بزنید.


سپس برای شما پنجره باز میشود که شما باید گزینه دوم یعنی پاک کردن درایور و پکیج درایور را انتخاب کنید تا بتوانید به صورت کامل درایور را پاک کنید.


بعد از او کی از شما تایید می خواهد و شما باید تایید کنید. به این صورت موفق می شوید تا درایور پرینتر را به صورت کامل پاک کنید به یاد داشته باشید که اگر از ابتدا با یک متخصص نصب ویندوز در کرج مشورت کنید کار شما برای نصب پرینتر اصولی پیش می رود و نیاز به پاک کردن و نصب مجدد ندارید

 


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیرات کامپیوتر در کرج، نصب ویندوز در کرج، تعمیرات لپ تاپ در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com