تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

خرید و فروش لپ تاپ استوک یا لپ تاپ کارکرده در کرج  خرید و فروش لپ تاپ استوک یا لپ تاپ کارکرده در کرج

با همراهی متخصصین تعمیرت لپ تاپ کرج رایان نکات مهمی را در زمینه خرید لپ تاپ کارکرده بررسی می کنیماز آنجایی که خرید کالاهای استوک نیاز به دقت و تبحر خاصی دارند لپ‌تاپ‌ها هم از این قاعده جدا نیستند بلکه خیلی سخت‌تر و حساس‌تر هم هستند نسبت به کالاهای معمولی دیگر که استفاده می شود حتی خرید لپ تاپ از کامپیوتر هم می تواند سخت تر باشد.
به همین دلیل در اینجا با متخصصین تعمیرات لپ تاپ کرج رایان همراه می شویم تا نکات مهم هنگام خرید لپ تاپ استوک در کرج را بیان کنند.
لپ تاپ استوک چیست؟
به لپ‌تاپ‌هایی که کارکرده یا دست دوم هستند گفته می شود ولی در اروپا لپ تاپ هایی هستند که کارتن آنها باز می‌شود تا مشتری برای تست کردن و سپس خرید با لپ‌تاپ کار کند این لپ‌تاپ اگر مورد پسند مشتری قرار نگیرند به عنوان لپ تاپ استوک وارد بازار می‌شود.
سلامت لپتاپ استوک
لپ تاپ استوک یا لپ تاپ کارکرده گارانتی ندارد پس باید هنگام خرید حتما از سلامت قطعات سخت افزاری آن مطمئن شوید.
برای این کار می‌توانید از نظر متخصصین تعمیرات لپ تاپ کرج بهره بگیرید زیرا لپ‌تاپ بسیار حساس‌تر از کامپیوتر هستند و هزینه های تعمیر آن هم به مراتب بالاتر است به همین دلیل بهتر است که قبل از خرید دقت لازم را داشته باشید.
لپ تاپ مناسب کار شما
لپ تاپ ها همانند کامپیوترهای رومیزی امکان ارتقا ندارند و فقط رم و هارد آنها قابل ارتقا می باشد البته لپ تاپ های جدید رم آن هم آنبرد بوده و امکان ارتقا ندارند. با این توضیحات شما باید هنگام خرید توجه به مشخصات سخت افزاری لپ تاپ خود داشته باشید تا مناسب کار شما باشد به طور مثال اگر شما در زمینه طراحی و نرم افزارهای سه بعدی فعالیت دارید باید حتما لپ تاپ با گرافیک قوی خریداری کنید یا اگر کارهای محاسباتی انجام میدهید رم و پردازشگر با سرعت بالا باید مد نظرتان باشد. لپ تاپ ها با نمایشگرهای بزرگتر وزن بیشتری دارند و برای افرادی که حمل و نقل زیاد انجام می دهند مناسب نیست.
نرم افزار ویندوز لپ تاپ استوک
لپ تاپ کارکرده باید حتماً از ویندوز مناسب استفاده کند تا بتوانید از سرعت لازم بهره مند شوید ویندوز در کارایی لپ تاپ بسیار تاثیرگذار است یعنی اگر شما لپ تاپ با بهترین سخت افزار هم داشته باشید ولی ویندوز آن خراب باشد یا ویروسی باشد به هیچ وجه نمی‌تواند نهایت کارایی را از آن لپ‌تاپ داشته باشید به همین دلیل با مشاوره همکاران ما در نصب ویندوز کرج رایان بهترین ویندوز را برای لپ‌تاپ خود انتخاب کنید.
لپ تاپ تعمیر شده
دقت داشته باشید که سالم بودن لپ تاپ ها فقط به تمیزی ظاهری آنها بر نمی گردد بلکه شاید لپ تابی در ظاهر هیچگونه خط و خشی نداشته باشد ولی چیپ گرافیک آن تعمیر شده باشد. خوب این لپ‌تاپ با یک نسخه سالم بسیار متفاوت خواهد بود زیرا تعمیرات لپ تاپ و تعمیرات کامپیوتر کرج بسیار فرق دارد پس در خرید لپ تاپ کارکرده حتماً به این مورد دقت کافی داشته باشید.

 


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیرات لپ تاپ در کرج، تعمیرات کامپیوتر در کرج، نصب ویندوز در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com