تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

چه مواردی هنگام خرید شارژر لپ‌تاپ یا همان آداپتور اهمیت دارد؟  چه مواردی هنگام خرید شارژر لپ‌تاپ یا همان آداپتور اهمیت دارد؟

آداپتور با ولتاز و آمپر مناسب میتواند مهمترین مورد در شارژر لپ تاپ باشداز آن جایی که وظیفه شارژر لپ تاپ تبدیل برق شهری و توان مورد نیاز لپ تاپ جهت روشن شدن و شارژ باتری هست، بسیار مهم است که از شارژر مناسب هر لپ تاپ استفاده شود.
استفاده از آداپتور نامناسب لپ تاپ
یکی از محسوس ترین اتفاقاتی که هنگام استفاده از یک آداپتور نامناسب برای لپ تاپ شما می افتد کاهش سرعت عملکرد لپ تاپ شما می باشد زیرا تمام قطعات با یک ولتاژ و آمپر خاصی برنامه‌ریزی شده اند تا بتوانند بهترین عملکرد خود را داشته باشند. حال اگر این اتفاق توسط شارژر نیفتد در عملکرد دستگاه تاثیر بسیاری خواهد گذاشت و البته اهمیت کابل رابط که از آداپتور به پریز برق متصل می شود را هم نباید نادیده بگیرید.
خرید شارژر مناسب لپ تاپ
اگر به هر دلیلی قصد خرید شارژر جدید برای لپ تاپ خود را داشتید به چند نکته دقت داشته باشید زیرا استفاده از شارژر نامناسب می تواند هزینه های زیادی را برای لپتاپ شما ایجاد کند.
اولین قدم مشابه بودن سر سوکت شارژر با لپ تاپ می باشد ولی مهمتر از آن ولتاژ و آمپر آن شارژر است زیرا اگر ولتاژ شارژر بیشتر از توان دستگاه باشد آسیب جدی را به برد اصلی دستگاه وارد می کند. اگر شارژر قبلی خود را دارید از روی آن میتوانید ولتاژ و آمپر مناسب لپ تاپ خود را پیدا کنید. اگر آداپتور لپ تاپ را گم کرده اید از پشت لپ تاپ می‌توانید ولتاژ و آمپر دقیق را مشاهده کنید ولی به هر دلیلی اگر هیچکدام از این دو مورد را در دسترس نداشتید همکاران ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ کرج رایان آماده راهنمایی شما هستند تا بتوانند شارژر اورجینال لپ تاپ شما را در اختیارتان قرار دهند.
خرید شارژر از فروشگاه معتبر می تواند کار را برای شما راحت تر کند زیرا شارژرهای تقلبی بسیاری در بازار وجود دارد و باید هنگام خرید به این موضوع و همچنین گارانتی آداپتور لپ تاپ خود دقت کنید.
متخصصین تعمیرات لپ تاپ کرج رایان به صورت حرفه‌ای با دستگاه مولتی متر میزان دقیق ولت و آمپر آداپتور لپ تاپ را در یک بازه زمانی به دست می آورند تا از کیفیت و استاندارد بودن آداپتور لپ تاپ مطمئن شوند. در کامپیوترهای رومیزی وظیفه تامین توان مصرفی سیستم به عهده پاور آن می باشد و در صورت خرابی پاور کامپیوتر روشن نمی شود یا عملکرد آن در صورت روشن شدن با مشکل مواجه می‌شود که تعمیرات کامپیوتر کرج رایان با بروز ترین دستگاه های موجود اقدام به تعمیر پاور کامپیوتر می کند ولی در لپ تاپ های این آداپتور هست که توان مصرفی را تامین می‌کند و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

عمده دلایل خرابی آداپتور لپ تاپ ها
نوسان برق: به هر حال این موضوع را نمی توان کتمان کرد که در بیشتر مناطق نوسان برق وجود دارد و این نوسانات  لوازم برقی ما را با آسیب‌های روبه‌رو می‌کند که آداپتور لپ تاپ هم از این قاعده مستثنا نیست و باید همیشه آداپتور لپ تاپ را به محافظ برق متصل کنید تا جلوی نوسانات برق را بگیرد.
بد جا زدن سوکت شارژر در لپ تاپ: این مورد با دقت کاربر می تواند هیچ وقت پیش نیاید ولی بعضی اوقات ناخواسته به دلایلی مانند قطعی سر سوکت یا پارگی کابل سر سوکت شارژر لپ تاپ خراب می شود البته بعضی اوقات خود لپ تاپ از قسمت سوکت خراب میشود که قبل از تعویض شارژر باید ابتدا سوکت شارژ لپ تاپ خود را توسط مرکز تعمیرات لپ تاپ تعمیر یا تعویض کنید تا مشکل لپ‌تاپ شما حل شود. در موارد خیلی کمی هم مشکل شارژ نشدن لپ تاپ نرم افزاری میباشد و تعویض یا نصب ویندوز کرج رایان مشکل برطرف می‌شود.

 


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیرات لپ تاپ در کرج، تعمیرات کامپیوتر در کرج، نصب ویندوز در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com