تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

مشکلات در تصویر لپ تاپ ها  مشکلات در تصویر لپ تاپ ها

بررسی عمده مشکلات لپ تاپ ها در تصویرعمده ترین ایراداتی که برای تصویر لپ‌تاپ‌ها پیش می‌آید را در این مقاله به کمک متخصصین تعمیرات لپ تاپ کرج رایان بررسی می‌کنیم تا شما در صورت مواجه با هر کدام از این مشکلات راحت تر بتوانید برای تعمیرات لپ تاپ خود تصمیم‌گیری کنید. شاید برای شما هم پیش آمده که با مشکل به هم ریختگی تصویر در لپ‌تاپ خود مواجه شده باشید به این صورت که پیکسل های صفحه نمایش در هم نمایش داده شوند یا صفحه به رنگ قرمز متمایل شده باشد.
این مشکل معمولا مربوط به کارت گرافیک لپ تاپ شما می باشد البته چند ایراد دیگر هم می‌تواند باعث این مشکل شود که علت خرابی هم در اثر گرمای زیاد دستگاه یا استفاده از بازی و نرم‌افزارهای گرافیکی سنگین می باشد که باید توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ کرج رایان عیب یابی شود.
اگر بعد از به هم ریختگی تصویر در لپ تاپ ناگهان لپ تاپ خاموش شد و بعد از روشن کردن با صدای ۸ بوق مواجه شدید و لپ تاپ شما تصویر نداشت نگران نباشید همکاران ما در مرکز تعمیر لپ تاپ کرج رایان در کنار شما هستند.
مشکل دیگری که خیلی کم برای لپ تاپ ها پیش می آید خطوط افقی در لپ تاپ ها می باشد که بعضی اوقات خود به خود هم از بین می‌رود ولی باید توجه داشته باشید که این ایرادات خود دلیل وجود ایراد بزرگتری در لپ‌تاپ شما هستند و هرچه زودتر باید فکری برای لپ‌تاپ خود کنید.
اگر دلیل این خطوطی ایراد در چیب PCH دستگاه شما باشد و فکری برای تعمیر آن نکنید شاید بعدا به فکر تعویض لپ تاپ بیفتید چون تعمیر این ایراد معمولا به نتیجه خوبی برای کاربران می‌رسد.
بروز این چنین مشکلاتی در کامپیوترهای رومیزی بسیار راحت تر قابل حل می باشد تا لپ تاپ و شما با مراجعه به مرکز تعمیر کامپیوتر کرج رایان می توانید با خیال آسوده کامپیوتر خود را در اختیار همکاران ما قرار دهید تا ایراد به وجود آمده را به صورت تضمینی برطرف کنند. اگر بعد از ضربه خوردن لپ‌تاپ صفحه آن دچار مشکل هایی مثل قرمز شدن صفحه یا برفکی شدن آن شد ابتدا به وسیله ی یک کابل لپ‌تاپ خود را به یک مانیتور یا تلویزیون متصل کنید اگر در آنجا تصویر شما خوب و با کیفیت بود مشکل از صفحه نمایش لپ تاپ است که در اثر ضربه وارد شده دچار ایراد شده است ولی اگر در تلویزیون هم تصویر رنگی یا برفکی بود باید ایراد را در خود دستگاه جستجو کرد که متخصصین تعمیرات کرج رایان با به روزترین دستگاه ها و تجهیزات اقدام به عیب یابی و رفع ایراد لپ تاپ شما می کنند.
هیچگاه در صورت به وجود آمدن مشکلات این چنین برای لپ تاپ خودتان دستگاه را به افراد غیر متخصص نسپارید زیرا با تشخیص های اشتباه هم زمان شما را هدر می‌دهند و همین که شاید باعث شود که دیگر دستگاه غیرقابل تعمیر شود مانند شخصی که جهت رفع ایراد تصویر لپ تاپ اقدام به نصب ویندوز در کرج کرده بود و وقت مشتری را هدر می‌دهد. باید توجه داشته باشید که بیشترین مشکلاتی که برای لپ تاپ ها به وجود می آید در اثر سرویس نکردن لپ تاپ می باشد اگر شما به صورت منظم لپ‌تاپ خود را توسط تعمیرکاران حرفه‌ای سرویس کنید دیگر مشکلات این چنینی برای لپ تاپ تان پیش نمی آید زیرا
گرمای بیش از حد لپ تاپ باعث خراب شدن آن میشود.

 


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیرات لپ تاپ در کرج، تعمیرات کامپیوتر در کرج، نصب ویندوز در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com

logo-samandehi