تعمیرات کامپیوتر در کرج


به مرکز تخصصی خدمات کامپیوتر و تعمیرات کامپیوتر در کرج خوش آمدید

خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ  خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

اگر بدون اینکه بازی اجرا شده باشد لپ تاپ خاموش شود مشکل از خرابی شارژر یا ولتاژ آن استشاید شما کاربران با مشکل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ مواجه شده باشید. خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ یکی از مشکلات در لپ تاپ های جدید است که این مشکل به دلیل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری از وارد شدن ویروس به لپ تاپ نصب بدافزارها از درجه حرارت بالای لپ تاپ و شکست سخت افزاری مثل خروج خرابی برد و غیره لپ تاپ به وجود بیاید . 
افزایش درجه حرارت بالاتر از حد معمول لپ تاپ . 
یکی از عواملی که باعث خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ می تواند بالا رفتن دمای لپ تاپ که این اتفاق بیشتر هنگام انجام فعالیت های گرافیکی مثل بازی رخ می دهد داغ شدن لپ تاپ over-Healting سیستم است و زمانی که لپ تاپ بیش از حد داغ میشود سیستم self-protecting یا همان خود صیانتی لپ تاپ فعال میشود . 
دمای بالای بیش از اندازه برای سیستم بسیار خطر سازاست برای حل کردن این مشکل باید قسمت هایی که درگیر با تهویه دستگاه هستند مثل فن پردازنده، فن کیس و فن گرافیک و یا منافذ ورود و خروج هوا برای دستگاه انواع جرم ها را بر خود گرفته است را باید به خوبی ازفن و منافذ پاک کرد و به دلیل اینکه باز کردن لپ تاپ کار مشکلی است بهتر است لپ تاپ را در اختیار کارشناسان و متخصصین تعمیرات لپ تاپ در کرج رایان گذاشت . 
ولتاژ اشتباه شارژر . 
یکی از مواردی که باعث خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ می شود همین ولتاژ شارژر است که با توجه به بعضی از بازی ها ولتاژ بیشتر از حد مجاز نیاز دارد که اگر در حین اجرای بازی در لپ تاپ باعث خاموش شدن لپ تاپ می شود دلیل این اتفاق ولتاژ شارژر است بازی ها باعث می‌شود سخت افزارهای اصلی سیستم به شدت کار کند  و به برق قوی تری نیاز دارند و باعث می شود سرعت گردش فن به بالاترین میزان برسد . 
اگر بدون اینکه بازی در لپ‌تاپ اجرا شده باشد دوباره لپ‌تاپ خاموش شد بازهم خرابی شارژر لپ تاپ یا ولتاژ نادرست آن از دلایل خاموشی است . 
نقص فنی سخت‌افزاری در لپ تاپ . 
نقص سخت افزاری در لپ تاپ یکی از عواملی است که باعث خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ می شود و اگر جدیدا اقدام به تعویض یکی از سخت افزار در لپتاپ خود کردید اشکالات پیش آمده به دلیل همین سخت افزار است . 
سخت افزارهایی که باید برای این مشکل در نظر گرفت : RAM , CPU, MAINBOARD کارت گرافیک است که گاهی اوقات هم خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ مربوط به POWER لپ تاپ می باشد.
وجود داشتن ویروس و بدافزار ها در لپ تاپ . 
دلیل دیگری که باعث خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ می‌شود وجود ویروس و بدافزارهای روی سیستم است یکسری از ویروس ها و بدافزارها یا لپ تاپ را خاموش و مجددا آن را روشن می‌کند که توسط یک برنامه خاص در لپ‌تاپ اجرا می شود برای حل این مشکل باید یک آنتی ویروس معتبر و قوی روی لپتاپ نصب کرد تا از ویروسی نبودن لپ تاپ خود مطمئن شوید و برای اینکه ویروس یا بد افزار ها از خود محافظت کنند لپ تاپ را خاموش می کند . 
اختلال خرابی در عملکرد درایور گرافیک (DISPLAY)
دلیل دیگر خاموشی ناگهانی در لپ تاپ می تواند نصب ویندوز یا نصب سیستم عامل جدید و تغییر درایور کارت گرافیک یا display باشد . بهتر است برای کامپیوتر و لپ تاپ خود نصب ویندوز کرج رایان را تجربه کنید
اگر اخیراً با تنظیمات BIOS کمی هم کار کرده باشید یکی از راه های فهمیدن این اشکال پیش آمده امکان دارد از درایور باشد یا خیر و یک را هم گشتن به دنبال فایل های DUMP در سیستم است . 
اشکالات در رم لپ تاپ . 
یکی از قطعات دستگاه که باعث خاموش شدن های ناگهانی لپ تاپ می شوند. رم های لپ تاپ قابلیت این را دارد که اشکال خود را در هنگ کردن لپ تاپ, کند شدن لپ تاپ, پیغام خطای صفحه آبی, ریستارت های ناگهانی و خاموش شدن ناگهانی در لپ‌تاپ را نشان می دهد با توجه به ایجاد این مشکلات نباید سریعا اقدام به تعویض رم کرد . 
رم باید توسط کارشناسان متخصصین تعمیرات کامپیوتر کرج رایان تعویض گردد و باید بعد از بررسی های کارشناسانه و اطمینان از اشکال آن که قابلیت تعمیر ندارد تعویض شود . 
عیب یابی و تعمیرات تخصصی لپ تاپ . 
مدل و برند لپ تاپ برای کارشناسان ما فرقی نمی‌کند شما کاربران می توانید از مرکز کرج رایان در زمینه های تخصصی عیب یابی و تعمیرات لپ‌تاپ استفاده کنید کارشناسان و متخصصین ما یکی از تخصصی ترین مرکز تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ بدون هیچ محدودیتی است . 
اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری ندارید می توانید لپ تاپ خود را به مرکز ما فرستاده تا تکنسین‌های این مرکز بعد از تحویل گرفتن لپ تاپ شما عیب یابی آن را بپردازند و سپس برآورد کنند که لپ‌تاپ شما چقدر هزینه دارد و به شما کاربران اطلاع‌رسانی می‌کند اگر تمایل به تعمیر لپ‌تاپ خود به دست کارشناسان ما را داشتید پروسه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ شما در این مرکز استارت می خورد و در نهایت بعد از بررسی ها و تست نهایی لپ تاپ شما بدون هیچ مشکلی به شما تحویل داده می شود . 
کرج رایان نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ و تعمیرات کامپیوتر در کرج
شما کاربران به دنبال مرکزی معتبر برای خرید تخصصی لپ تاپ هستید و یا به دنبال مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری هستید این مرکز از کارشناسان مجرب ای برخوردارند و فروش انواع برندها مدل های لپ تاپ در این مرکز ارائه داده می‌شود در این مرکز مشاوره و راهنمایی برای خرید بهترین لپ تاپ و برای تعمیرات حرفه‌ای لپ تاپ خود را میتوانید به تکنسین های این مرکز بسپارید

 


دیدگاه خودتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید کارشناسان نمایش داده میشودبرچسب

تعمیر کامپیوتر در کرج، نصب ویندوز کرج، تعمیرات کامپیوتر در کرج، تعمیر لپ تاپ در کرج

راه های ارتباط با ما

کرج - گوهردشت - بلوار موذن بعد از ایستگاه تاکسی آزادگان جنب هایپر بهشتی برج دایموند طبقه 2 واحد 7


09120712872 - 02634335732


info@karajrayan.com

logo-samandehi